Валентин Куцый

директор Rost Distribution

Мы делаем свой бизнес с Партнерами и для Партнеров.

Новости

Рейтинг країн - експортерів фармпродукції

11 серпня 2014З метою визначити, хто грає провідні ролі на світовому ринку експорту ліків експерти «РІА Рейтинг» підготували рейтинг найбільших країн - експортерів фармацевтичної продукції за підсумками 2012 р.

Згідно з результатами рейтингу, складеного експертами «РІА Рейтинг» за статистичними даними Всесвітнього банку і United Nations Commodity Trade Statistics Database за 2012, Німеччина лідирує з експорту фармпродукції з об'ємом експорту майже 67 млрд. дол. США. Виробництво фармпродукції у Німеччині розвивається за типовою моделлю розвинутих країн - велике значення приділяється новим дослідженням і розробкам. Приміром, тільки у 2011 р. в НДДКР у галузі фармацевтики було інвестовано близько 10,5 млрд. євро.

Друге місце з експорту фармпродукції займає Швейцарія. Її експорт у минулому році досяг 54 млрд. дол. Позиції Швейцарії особливо сильні у виробництві жарознижуючих препаратів, вітамінів, протиракового інтерферону, ЛЗ для лікування СНІДу. Характерний для швейцарського хімпрому і високий рівень витрат на НДДКР.

На третьому місці у рейтингу - Бельгія з об'ємом експорту фармпродукції у 44 млрд. дол. Настільки високі позиції країни пояснюються тим, що такі великі компанії, як Pfizer і GSK, повністю перевели до Бельгії виробництво вакцин, що становлять більшу частину експорту фармпродукції країни.

США, що займають 4-е місце, незважаючи на масштабне перенесення виробництва американськими фарм-гігантами в інші країни, продовжують відігравати досить важливу роль на світовій арені торгівлі фармацевтикою.

П'ятірку лідерів замикає Франція з розміром експорту фармацевтики у 34 млрд. дол.

Джерело

Наши партнеры