Валентин Куцый

директор Rost Distribution

Мы делаем свой бизнес с Партнерами и для Партнеров.

Новости

FDA збільшив комісійні збори на схвалення препаратів

11 серпня 2014Американський регулятор FDA оголосив про нові тарифи на процедуру схвалення дженериків. Вони вступили у силу 1 жовтня і дійсні до 30 вересня 2015 для компаній всіх країн.

Виробництва готових фармацевтичних препаратів повинні будуть заплатити за рік $ 262 717 комісійних відрахувань, що на 12% більше порівняно з аналогічним періодом у 2013 році. Усього FDA нарахувало 271 американських і 410 іноземних підприємств, включаючи індійські. В Індії налічується більше 150 схвалених FDA підприємств, включаючи виробництва світових транснаціональних корпорацій.

Іноземні компанії, які займаються виробництвом активних фармацевтичних субстанцій, будуть платити комісію у розмірі $ 56 926, що на 15% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. За підрахунками FDA у США налічується 103 американських і 692 іноземних виробництв фармацевтичних субстанцій.

Комісію оплачує власник компанії, який планує подати заявку на схвалення дженерикового препарату. Якщо ж підприємство виробляє і готові фармацевтичні препарати, і активні фармацевтичні субстанції, то йому доведеться заплатити подвійну ціну.

Джерело

Наши партнеры