Валентин Куцый

директор Rost Distribution

Мы делаем свой бизнес с Партнерами и для Партнеров.

Новости

Сім фармацевтичних компаній підтримали інноваційні дослідження британських учених

28 липня 2014


Британським ученим нададуть доступ до «віртуальної бібліотеки фармацевтичних субстанцій у рамках нового партнерства Ради з проведення медичних досліджень (Medical Research Council) і семи світових фармацевтичних компаній. Про це заявив бізнес-секретар Великобританії Вінс Кейбл.

AstraZeneca, GlaxoSmithKline, Janssen Research & Development, Lilly, Pfizer, Тakeda і UCB нададуть субстанції для їх подальшого використання у нових дослідженнях, ініційованих з метою вивчення ряду хвороб і, в результаті, пошуку ефективного способу їх лікування.

Фармацевтичні субстанції підігріли інтерес до розвитку індустрії, але на якомусь етапі все зайшло у глухий кут. Деякі просто не були ефективними у рамках дослідження конкретної хвороби. Однак субстанції можуть бути корисними для вивчення інших захворювань зі схожими біохімічними реакціями. Наданий матеріал, а саме доступ до «віртуальної бібліотеки», є дійсно цінним для вчених, так як вони можуть простежити, як хвороба захоплює організм, як можна сповільнити, або взагалі зупинити її розвиток. Вчені сподіваються, що зміна галузі дослідження зможе привести до відкриття нових медикаментів. І деякі субстанції вже пройшли попередню стадію перевірки, тестування на безпеку, тому пацієнти зможуть швидше отримувати нові препарати, повідомляє FirstWordPharma.

Ранні фінансовані ініціативи з боку MRC і AstraZeneca вже демонстрували успіх у дослідницькій області. Так, новий препарат для лікування хронічного кашлю вже пройшов перші випробування.

Детальніше...

Наши партнеры